Туристичне страхування для виїзду за кордон

Tickets.ua РЕКОМЕНДУЄ

.
ERV страхування

ERV є однією з провідних міжнародних компаній туристичного страхування. Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині. Дочірні компанії та філії по всьому світу дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування.

.
КИЙ АВІА ГАРАНТ

Компанія «КИЙ АВІА ГАРАНТ» за п'ятнадцять років професійної роботи створила кваліфіковану команду, яка на сьогоднішній день пропонує юридичним та фізичним особам багато видів страхування.

.
Альфа страхування

«СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ» — це професійний і надійний страховик, динамічна та інноваційна страхова компанія, яка спеціалізується на ризикових видах страхування та представлена в усіх регіонах України.

.
ВУСО страхування

ВУСО: жодних ризиків Входить до 20-ки найбільших вітчизняних страхових компаній. Однією з перших в Україні запровадила та почала розвивати послуги страхування онлайн.

Переваги бронювання у нас на сайті

Розрахунок страхової суми і тарифів відбувається миттєво

Оформити та отримати страховий поліс можна не виходячи з дому

Доступні універсальні способи оплати (платіжні картки, Приват24 та ін.)

INSURANCE FOR LEAVING ABROAD - QUICKLY AND CONVENIENTLY

.
Страховки онлайн — зручно та швидко

Отримайте туристичну страховку для вашої подорожі від провідних компаній онлайн. Оберіть страхову компанію, термін дії і тип поліса, оплатіть послугу і отримайте електронний поліс на свій email.

.
Купуйте вигідно

Купуючи квитки, не забудьте про страховку! У нас найкращі ціни на страхові поліси. Економте ваші гроші і час з лідером онлайн-ринку туристичних послуг.