Долучайся до відновлення України
Туристичне страхування для виїзду за кордон

Ізраїль

Замовляйте туристичне страхування для Ізраїлю. За допомогою сервісу туристичного страхування Tickets.ua, ви без проблем знайдете кращу пропозицію й легко замовите туристичне страхування для Ізраїлю. Вам треба тільки вказати дату та кількість осіб. Далі система запропонує всі можливі варіанти туристичного страхування для Ізраїлю. Залишається вибрати найвигідніший для вас варіант і купити поліс туристичного страхування.

Купуйте туристичне страхування з Tickets.ua.

Tickets.ua РЕКОМЕНДУЄ

.
ЄТС страхування

ERV є однією з провідних міжнародних компаній туристичного страхування. Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині. Дочірні компанії та філії по всьому світу дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування.

.
КИЙ АВІА ГАРАНТ

«КИЙ АВІА ГАРАНТ» входить до групи компаній «КИЙ АВІА», більше 20 років здійснює страхування туристів, що виїжджають за кордон, і забезпечує гарантоване покриття їх медичних витрат по всьому світу.

.
Альфа страхування

«СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ» — це професійний і надійний страховик, динамічна та інноваційна страхова компанія, яка спеціалізується на ризикових видах страхування та представлена в усіх регіонах України.

.
ВУСО страхування

ВУСО: жодних ризиків Входить до 20-ки найбільших вітчизняних страхових компаній. Однією з перших в Україні запровадила та почала розвивати послуги страхування онлайн.